Разлика помеѓу преработките на „ОУ „Фан Ноли“ - Палатица“

с
→‎top: Исправка на стил и код, replaced: |име=" → |име= using AWB
с (→‎top: Замена со соодветна предлошка, replaced: Инфокутија - основни училишта → Инфокутија Основно училиште using AWB)
с (→‎top: Исправка на стил и код, replaced: |име=" → |име= using AWB)
 
{{Инфокутија Основно училиште|
|слика=
|име="Фон Ноли "
|место=[[Палатица]]
|општина=[[Општина Тетово|Тетово]]