Разлика помеѓу преработките на „ОУ „Фан Ноли“ - Палатица“

с
→‎top: Замена со соодветна предлошка, replaced: Инфокутија - основни училишта → Инфокутија Основно училиште using AWB
с (→‎top: Непотребни наводници, replaced: '''" → ''', "''' → ''' using AWB)
с (→‎top: Замена со соодветна предлошка, replaced: Инфокутија - основни училишта → Инфокутија Основно училиште using AWB)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
 
{{Инфокутија -Основно основни училиштаучилиште|
|слика=
|име="Фон Ноли "