ОУ „Славчо Стојменски“ - Виница: Разлика помеѓу преработките

с
→‎top: Замена со соодветна предлошка, replaced: Инфокутија - основни училишта → Инфокутија Основно училиште using AWB
с (Јазична и стилска исправка, replaced: Портал на основни и средни училишта во Република Македонија → Портал за основните и сре using AWB)
с (→‎top: Замена со соодветна предлошка, replaced: Инфокутија - основни училишта → Инфокутија Основно училиште using AWB)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија -Основно основни училиштаучилиште|
|слика=
|име=„Славчо Стојменски“