СУ „Илија Николовски Луј“ - Скопје: Разлика помеѓу преработките

с
→‎top: Јазична и стилска исправка, replaced: , општина - → , using AWB
с (→‎top: Јазична и стилска исправка, replaced: ''' се наоѓа во → ''' — средно училиште во using AWB)
с (→‎top: Јазична и стилска исправка, replaced: , општина - → , using AWB)
}}
 
'''"Илија Николовски Луј"''' — средно училиште во [[Скопје]], [[општина]] - [[Општина Центар|Центар]].
 
== Формирање и развојот ==