Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Шведска-гео-никулец“

с
→‎top: Јазична исправка, replaced: Шаблон: → Предлошка: using AWB
с
с (→‎top: Јазична исправка, replaced: Шаблон: → Предлошка: using AWB)
 
| category = Географски никулци за Шведска
| tempsort =
| name = ШаблонПредлошка:Шведска-гео-никулец
}}<noinclude>
</noinclude>