Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Филозофија-никулец“

с
→‎top: Јазична исправка, replaced: Шаблон: → Предлошка: using AWB
с (→‎top: Јазична исправка, replaced: Шаблон: → Предлошка: using AWB)
 
| category = Никулци за филозофија
| tempsort =
| name = ШаблонПредлошка:Филозофија-никулец
}}<noinclude>
[[Категорија:Предлошки за филозофија|§]]