Предлошка:Земјоделство-никулец: Разлика помеѓу преработките

с
→‎top: Јазична исправка, replaced: Шаблон: → Предлошка: using AWB
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (→‎top: Јазична исправка, replaced: Шаблон: → Предлошка: using AWB)
 
| qualifier = поврзана со [[земјоделство]]то
| category = Никулци за земјоделство
| name = ШаблонПредлошка:Земјоделство-никулец
}}