Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Германија-био-никулец“

с
→‎top: Јазична исправка, replaced: Шаблон: → Предлошка: using AWB
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q8298455 (translate me))
с (→‎top: Јазична исправка, replaced: Шаблон: → Предлошка: using AWB)
 
| category = Никулци за Германци
| tempsort =
| name = ШаблонПредлошка:Германија-био-никулец
}}
<noinclude>