Предлошка:Воден сообраќај-никулец: Разлика помеѓу преработките

с
→‎top: Јазична исправка, replaced: Шаблон: → Предлошка: using AWB
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (→‎top: Јазична исправка, replaced: Шаблон: → Предлошка: using AWB)
 
| category = Никулци за воден сообраќај
| tempsort =
| name = ШаблонПредлошка:Воден сообраќај-никулец
}}<noinclude>