Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Баден-Виртемберг-гео-никулец“

с
→‎top: Јазична исправка, replaced: Шаблон: → Предлошка: using AWB
с (→‎top: Јазична исправка, replaced: Шаблон: → Предлошка: using AWB)
 
| category = Географски никулци за Баден-Виртемберг
| tempsort =
| name = ШаблонПредлошка:Баден-Виртемберг-гео-никулец
}}<noinclude>
[[Категорија:Предлошки за Баден-Виртемберг|§Географски]]