Предлошка:Албанија-никулец: Разлика помеѓу преработките

с
→‎top: Јазична исправка, replaced: Шаблон: → Предлошка: using AWB
[проверена преработка][проверена преработка]
с (→‎top: Јазична исправка, replaced: Шаблон: → Предлошка: using AWB)
 
| category = Никулци за Албанија
| tempsort =
| name = ШаблонПредлошка:Албанија-никулец
}}
<noinclude>