Црква „Св. 40 Маченици“ - Смилковци: Разлика помеѓу преработките

с
→‎top: Замена со тековно име на инфокутијата, replaced: Инфокутија за црква на Македонската Православна Црква → Инфокутија М using AWB
[проверена преработка][проверена преработка]
с (→‎top: Отстранети белини од инфокутиски код using AWB)
с (→‎top: Замена со тековно име на инфокутијата, replaced: Инфокутија за црква на Македонската Православна Црква → Инфокутија М using AWB)
{{Инфокутија заМакедонска црква на Македонската Православна Црква
|име=Свети 40 Маченици
|слика=40 mladenci (4).JPG