Црква „Св. 40 Маченици“ - Смилковци: Разлика помеѓу преработките

с
→‎top: Отстранети белини од инфокутиски код using AWB
с (Замена со тековна предлошка, replaced: цитирана мрежна страница → наведена мрежна страница using AWB)
с (→‎top: Отстранети белини од инфокутиски код using AWB)
|име=Свети 40 Маченици
|слика=40 mladenci (4).JPG
|големина на слика=
|опис=Поглед кон црквата
|епархија=Скопска