Разлика помеѓу преработките на „Света“

Одземени 24 бајти ,  пред 2 месеци
с
Скривање на поднаслов без содржина using AWB
с (Додавање на отсутен стандарден поднаслов using AWB)
с (Скривање на поднаслов без содржина using AWB)
 
Од Света над 70 домаќинства живеат во градовите [[Битола]], [[Демир Хисар]], [[Прилеп]] и [[Скопје]]. Исто така, над 30 лица се иселиле во европските и во прекуокеанските земји.<ref name=":0" />
 
== Поврзано ==
 
== Наводи ==