Разлика помеѓу преработките на „Калниште“

Одземени 24 бајти ,  пред 8 месеци
с
Скривање на поднаслов без содржина using AWB
с (Додавање на отсутен стандарден поднаслов using AWB)
с (Скривање на поднаслов без содржина using AWB)
 
На [[Македонски претседателски избори (2019)|претседателските избори во 2019 година]], на овие изборни места биле запишани вкупно 1.663 гласачи.<ref>{{Наведена мрежна страница|url=https://rezultati.sec.mk/mk-MK/1/r/all/56/1613|title=Претседателски избори 2019|last=|first=|date=|work=|archive-url=|archive-date=|dead-url=|accessdate=3 ноември 2019}}</ref>
 
== Поврзано ==
 
== Наводи ==