Црвена Нива: Разлика помеѓу преработките

Додадени 24 бајти ,  пред 2 години
с
Додавање на отсутен стандарден поднаслов using AWB
[проверена преработка][проверена преработка]
с (→‎Демографија: Јазична исправка и исправка на наводи, replaced: Население на Република Македонија според изјаснувањето за ет using AWB)
с (Додавање на отсутен стандарден поднаслов using AWB)
 
== Иселеништво ==
 
== Поврзано ==
 
== Наводи ==