Разлика помеѓу преработките на „Дорломбос“

Додадени 24 бајти ,  пред 1 година
с
Додавање на отсутен стандарден поднаслов using AWB
с (→‎Демографија: Јазично дотерување, replaced: На табелата е прикажан бројот на население низ сите пописни → На табелата е прик using AWB)
с (Додавање на отсутен стандарден поднаслов using AWB)
 
== Иселеништво ==
 
== Поврзано ==
 
== Наводи ==