Разлика помеѓу преработките на „Дивље“

Додадени 24 бајти ,  пред 8 месеци
с
Додавање на отсутен стандарден поднаслов using AWB
с (→‎Демографија: Јазична исправка и исправка на наводи, replaced: <ref>http://www.stat.gov.mk/publikacii/knigaX.pdf Попис во Македонија 2002. - Книга 10.</ref using AWB)
с (Додавање на отсутен стандарден поднаслов using AWB)
 
== Иселеништво ==
 
== Поврзано ==
 
== Наводи ==