Разлика помеѓу преработките на „Припечене“

Одземен 81 бајт ,  пред 11 година
+шаблон -надкат + бг
 
(+шаблон -надкат + бг)
== Надворешни врски ==
 
 
[[Категорија:{{Населени Селаместа во Општина Петрич]]}}
[[Категорија: Села во Пиринска Македонија]]
 
[[Категорија: Села во Македонија]]
[[Категорија:Населени Селаместа во РепубликаОпштина БугаријаПетрич]]
 
[[bg:Генерал Тодоров (село)]]
5.612

уредувања