Разлика помеѓу преработките на „Боровичене“

Одземени 103 бајти ,  пред 12 години
+шаблон -надкат + бг
 
(+шаблон -надкат + бг)
 
== Надворешни врски ==
{{Населени места во Општина Петрич}}
 
[[Категорија:Населени Селаместа во Општина Петрич]]
 
[[Категорија: Села во Пиринска Македонија]]
[[bg:Боровичене]]
[[Категорија: Села во Македонија]]
[[Категорија: Села во Република Бугарија]]
5.612

уредувања