Разлика помеѓу преработките на „Аденозин трифосфат“

с
Бот Менува: it:Adenosina trifosfato
с (Бот Менува: ru:Аденозинтрифосфат)
с (Бот Менува: it:Adenosina trifosfato)
[[id:Adenosin trifosfat]]
[[is:Adenósínþrífosfat]]
[[it:AdenosintrifosfatoAdenosina trifosfato]]
[[ja:アデノシン三リン酸]]
[[ka:ადენოზინტრიფოსფორმჟავა]]
24.401

уредување