Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Алгебра“

с
Бот Додава: sh:Category:Algebra
с (Бот Додава: an, ar, ast, ba, bg, ca, cs, da, de, el, en, eo, es, et, eu, fa, fi, fo, fr, gl, he, hu, ia, id, io, is, it, ja, km, ko, la, lt, lv, ms, nl, nn, no, nov, pl, pt, ro, ru, simple, sk, sl, sr, sv, th, uk, vec, vi, yi, zh, zh-classi)
с (Бот Додава: sh:Category:Algebra)
[[ro:Categorie:Algebră]]
[[ru:Категория:Алгебра]]
[[sh:Category:Algebra]]
[[simple:Category:Algebra]]
[[sk:Kategória:Algebra]]
4.229

уредувања