Разлика помеѓу преработките на „Македонски парламентарни избори (2020)“

Бришење на "Zoran_Zaev_oct_2017_(cropped).jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на JuTa поради: Source of derivative work not speci
(Одбиена последната промена (од 77.28.1.251) и ја поврати преработката 3944520 на Ca7apult)
(Бришење на "Zoran_Zaev_oct_2017_(cropped).jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на JuTa поради: Source of derivative work not speci)
<!-- SDSM -->
| party2 = СДСМ
| image2 =
| image2 = [[File:Zoran Zaev oct 2017 (cropped).jpg|150x150px]]
| leader2 = [[Зоран Заев]]
| leader_since2 = 2013