Разлика помеѓу преработките на „Хале (Зале)“

Додадени 93 бајти ,  пред 1 година
с
→‎Надворешни врски: Додавање на категорија using AWB
с (Замена со тековен назив на предлошка, replaced: цитирана веб страница → Наведена мрежна страница (2) using AWB)
с (→‎Надворешни врски: Додавање на категорија using AWB)
[[Категорија:Градови во Саксонија-Анхалт]]
[[Категорија:Ханза]]
[[Категорија:Универзитетски градови во Германија]]