Разлика помеѓу преработките на „Ролинг Стоун“

Додадени 15 бајти ,  пред 11 месец
с
→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: italic title → Закосен наслов using AWB
с (clean up, replaced: |coauthors= → |author2= using AWB)
с (→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: italic title → Закосен наслов using AWB)
{{Закосен наслов}}
{{italic title}}
{{About|магазин|бендот|The Rolling Stones|други значења|Rolling Stone (појаснување)}}
{{Infobox Magazine