Разлика помеѓу преработките на „Георги Прванов“

Додаден 71 бајт ,  пред 2 месеци
нема опис на уредувањето
с
Ознака: Изворно уредување 2017
 
 
{{Нормативна контрола}}
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Прванов, Георги}}
[[Категорија:Претседатели на Бугарија|Прванов, Георги]]
[[Категорија:Бугарски политичари|Прванов, Георги]]
1.716

уредувања