Разлика помеѓу преработките на „Дејвид Камерон“

Додаден 71 бајт ,  пред 11 месец
нема опис на уредувањето
Ознака: Изворно уредување 2017
{{Премиери на Обединетото Кралство}}
 
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Камерон, Дејвид}}
[[Категорија:Премиери на Обединетото Кралство]]
[[Категорија:Живи луѓе]]
1.718

уредувања