Разлика помеѓу преработките на „Елена Папаризу“

Додадени 70 бајти ,  пред 4 месеци
нема опис на уредувањето
с (→‎Наводи: Отстранување на категорија using AWB)
Ознака: Изворно уредување 2017
{{Нормативна контрола}}
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Папаризу, Елена}}
[[Категорија:Грчки пејачки]]
[[Категорија:Православни христијани од Грција]]
1.718

уредувања