Разлика помеѓу преработките на „Смилковци“

Одземени 8 бајти ,  пред 9 месеци
с
→‎Самоуправа и политика: Стилска исправка, replaced: Администрација и политика → Самоуправа и политика using AWB
с (→‎Општествени установи: Замена со тековна предлошка, replaced: цитирана мрежна страница → Наведена мрежна страница using AWB)
с (→‎Самоуправа и политика: Стилска исправка, replaced: Администрација и политика → Самоуправа и политика using AWB)
*[[Црква „Св. Недела“ - Смилковци]]<ref name="цркви">{{Наведена мрежна страница|url=http://www.gazibaba.gov.mk/znamenitosti/verski-objekti|title=Верски објекти|publisher=Општина Гази Баба|language=македонски|accessdate=2010-11-28}}</ref>
 
== АдминистрацијаСамоуправа и политика ==
 
== Културни и природни знаменитости ==