Разлика помеѓу преработките на „Дорломбос“

Одземени 8 бајти ,  пред 5 месеци
с
→‎Самоуправа и политика: Стилска исправка, replaced: Администрација и политика → Самоуправа и политика using AWB
с (→‎Стопанство: Замена со тековна предлошка, replaced: цитирана мрежна страница → Наведена мрежна страница using AWB)
с (→‎Самоуправа и политика: Стилска исправка, replaced: Администрација и политика → Самоуправа и политика using AWB)
* Подрачно Основно училиште Даме Груев
 
==АдминистрацијаСамоуправа и политика==
 
=== Изборно место ===