Разлика помеѓу преработките на „Гошинце“

Одземени 8 бајти ,  пред 1 година
с
→‎Самоуправа и политика: Стилска исправка, replaced: Администрација и политика → Самоуправа и политика using AWB
с (Спуштање на предлошка за никулец од најгоре using AWB)
с (→‎Самоуправа и политика: Стилска исправка, replaced: Администрација и политика → Самоуправа и политика using AWB)
== Општествени установи ==
 
== АдминистрацијаСамоуправа и политика ==
 
== Културни и природни знаменитости ==