Разлика помеѓу преработките на „Јованка Радичевиќ“

Додадени 77 бајти ,  пред 1 година
нема опис на уредувањето
с (clean up, replaced: ==Биографија== → ==Животопис== using AWB)
Ознака: Изворно уредување 2017
{{наводи}}
 
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Радичевиќ, Јованка}}
[[Категорија:Ракометарки]]
[[Категорија:Живи луѓе]]
1.724

уредувања