Разлика помеѓу преработките на „Меморијален центар на АСНОМ“

нема опис на уредувањето
Ознака: Изворно уредување 2017
 
{{Ризница-ред|Memorial Center Pelince}}
* [http://www.crvenkrst-kumanovo.org.mk/index.php?option=com_content&view=article&id=31%3Aposeta-na-memorijalen-centar-qasnomq&catid=1%3Anovosti&Itemid=29&lang=mk Посета на меморијален центар „АСНОМ“, Црвен крст - Куманово]
 
{{Coord|42|16|54|N|21|51|28|E|type:landmark_region:MK|display=title}}
 
[[Категорија:Музеи во Македонија]]