NGC 6025: Разлика помеѓу преработките

Одземен 1 бајт ,  пред 2 години
с
→‎Користена литература: Форматна исправка using AWB
с (→‎Надворешни врски: Додадена категорија using AWB)
с (→‎Користена литература: Форматна исправка using AWB)
 
== Користена литература ==
* Hirshfeld, Alan, and Roger W. Sinnott, eds., Sky Catalogue 2000.0, Vol.2, Cambridge, Massachusetts: Sky Publishing Corp. and Cambridge University Press, 1985. (3098,238)
Massachusetts: Sky Publishing Corp. and Cambridge University Press, 1985. (3098,238)
 
== Надворешни врски ==