Разлика помеѓу преработките на „Список на водачи на СССР“

Нема измена во големината ,  пред 11 месец
с
нема опис на уредувањето
с
Ова е списокот на лидериводачи на [[СССР]]:
 
{| border=1 cellpadding=4 cellspacing=0 class="toccolours" style="align: left; margin: 1em 1em 1em 1em; border-style: solid; border: 1px solid black; border-right-width: 1px; border-bottom-width: 2px; border-collapse: collapse; font-size: 95%;"