Википедија:ОХКР: Разлика помеѓу преработките

Додадени 8 бајти ,  пред 2 години
с
→‎Предлошки: Јазична исправка, replaced: шаблони → предлошки, Шаблони → Предлошки using AWB
сНема опис на уредувањето
с (→‎Предлошки: Јазична исправка, replaced: шаблони → предлошки, Шаблони → Предлошки using AWB)
=== Номинирани статии ===
 
== ШаблониПредлошки ==
 
Следниве шаблонипредлошки ќе се користат:
 
*'''{{tl|никулец}}''' – статиија никулец - се додава на крајот од статија никулец.