Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Алтајски-јазик-никулец“

с
→‎top: Јазична исправка, replaced: Шаблони → Предлошки using AWB
с (→‎top: Јазична исправка, replaced: Шаблони → Предлошки using AWB)
| name = Шаблон:Алтајски-јазик-никулец
}}<noinclude>
[[Категорија:ШаблониПредлошки за никулци:Јазици]]
</noinclude>