Разлика помеѓу преработките на „Серта“

Додадени 68 бајти ,  пред 1 година
нема опис на уредувањето
с (→‎Протегање и природни одлики: Замена со тековен назив на предлошка, replaced: цитирана книга → наведена книга using AWB)
Ознака: Изворно уредување 2017
| long_EW = E
| region =
| coordinates = {{Coord|41|31|22|N|22|17|3|E|type:landmark_region:MK|display=title}}
| coordinates_ref =
| topo =