Разлика помеѓу преработките на „Старо Село (Порече)“

Додадени 2 бајти ,  пред 9 месеци
с
→‎Наводи: Отстранување на непотребна предлошка using AWB
с (→‎Општествени установи: Јазична исправка, replaced: Општествени институции → Општествени установи using AWB)
с (→‎Наводи: Отстранување на непотребна предлошка using AWB)
 
== Наводи ==
{{наводи}}
<references />
 
[[Категорија:Села во Македонија]]