Разлика помеѓу преработките на „Смилковци“

Нема измена во големината ,  пред 7 месеци
с
Спуштање на предлошка за никулец од најгоре using AWB
с (→‎top: Стилска исправка, replaced: општина=Општина Гази Баба → општина=Гази Баба using AWB)
с (Спуштање на предлошка за никулец од најгоре using AWB)
'''Смилковци''' — село во [[Општина Гази Баба]], во околината на градот [[Скопје]].
 
{{Македонија-гео-никулец}}
 
{{Инфокутија за село во Република Македонија|
== Наводи ==
{{наводи}}
 
== Надворешни врски ==
 
{{Македонија-гео-никулец}}
{{Општина Гази Баба}}