Разлика помеѓу преработките на „Долни Стубол“

Одземен 1 бајт ,  пред 1 година
с
Спуштање на предлошка за никулец од најгоре using AWB
с (Додаден поднаслов за наводи using AWB)
с (Спуштање на предлошка за никулец од најгоре using AWB)
'''Долни Стубол''' — село во [[Општина Пробиштип]].
 
{{Македонија-гео-никулец}}
 
{{Инфокутија за село во Република Македонија|
== Надворешни врски ==
 
{{Македонија-гео-никулец}}
{{Општина Пробиштип}}