Разлика помеѓу преработките на „Костинци“

Одземени 33 бајти ,  пред 3 месеци
с
→‎Надворешни врски: Замането со тековен назив на предлошка, replaced: {{Населени места во општина Долнени}} → {{Општина Долнени} using AWB
с (→‎Родови: Правописна исправка, replaced: чии што → чиишто using AWB)
с (→‎Надворешни врски: Замането со тековен назив на предлошка, replaced: {{Населени места во општина Долнени}} → {{Општина Долнени} using AWB)
{{ризница-ред|Kostinci}}
 
{{Населени места во општинаОпштина Долнени}}
 
[[Категорија:Костинци| ]]