Разлика помеѓу преработките на „Дорломбос“

Одземени 33 бајти ,  пред 5 месеци
с
→‎Надворешни врски: Замането со тековен назив на предлошка, replaced: {{Населени места во Општина Струмица}} → {{Општина Струми using AWB
с (→‎top: Стилска исправка, replaced: општина=Општина Струмица → општина=Струмица using AWB)
с (→‎Надворешни врски: Замането со тековен назив на предлошка, replaced: {{Населени места во Општина Струмица}} → {{Општина Струми using AWB)
{{рв|Dorlombos}}
 
{{Населени места во Општина Струмица}}
 
[[Категорија:Дорломбос| ]]