Разлика помеѓу преработките на „ОУ „Славчо Стојменски“ - Виница“

с
→‎Надворешни врски: Отстранета непотребна категорија, removed: Категорија:Основни училишта во Македонија (2) using AWB
с (→‎Надворешни врски: Отстранета непотребна категорија, removed: Категорија:Основни училишта во Македонија (2) using AWB)
 
[[Категорија:Основни училишта во Општина Виница]]
[[Категорија:Основни училишта во Македонија]]
[[Категорија:Основни училишта во Македонија]]
[[Категорија:Образованието во Виница]]