ISO 3166-2:MK: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 1 година
с
→‎Кодови: Замена со тековно име, replaced: Ростуша → Ростуше (2) using AWB
с (Заменет застарен назив, replaced: ДебарцаДебрца using AWB)
с (→‎Кодови: Замена со тековно име, replaced: Ростуша → Ростуше (2) using AWB)
|-
|<code>'''MK-50'''</code>
|[[Општина Маврово и РостушаРостуше|Маврово и РостушаРостуше]]
|-
|<code>'''MK-51'''</code>