Томас Вермален: Разлика помеѓу преработките

Додадени 72 бајти ,  пред 2 години
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Ознака: Изворно уредување 2017
== Наводи ==
{{Reflist|30em}}
 
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Вермален, Томас}}
[[Категорија:Родени во 1985 година]]
[[Категорија:Фудбалери на Светско првенство 2014]]
1.741

уредување