Разлика помеѓу преработките на „Тенка сина линија“

Додадени 13 бајти ,  пред 1 месец
Замена на Image:Blue_Lives_Matter_flag.svg со Image:Thin_Blue_Line_Flag_(United_States).svg (од страна на CommonsDelinker поради: File renamed: Criterion 3 (obvious error) · This Fla
с (Јазична исправка, replaced: официјален јазик → службен јазик using AWB)
(Замена на Image:Blue_Lives_Matter_flag.svg со Image:Thin_Blue_Line_Flag_(United_States).svg (од страна на CommonsDelinker поради: File renamed: Criterion 3 (obvious error) · This Fla)
| width = 180
| captionstyle =
| File:Thin Blue LivesLine Flag Matter(United flagStates).svg
| alt1=Американското знаме во црна и бела боја со тенка сина линија во средина
| [[Знаме на Соединетите Американски Држави|Американска верзија]]