Разлика помеѓу преработките на „W.A.S.P.“

Нема измена во големината ,  пред 13 години
мала промена
(mala)
(мала промена)
| Landscape = Yes
| Background = group_or_band
| Genre = [[Хеви Металметал]], [[Глам Металметал]], [[Хард Рокрок]], [[Шок Рокрок]]
| Origin = [[Лос Анџелес, Калифорниа | Лос Анџелес]], [[Калифорнија]], [[САД]]
| Years_active = 1982-денес
114

уредувања