Разлика помеѓу преработките на „Харисбург (Пенсилванија)“

с
Јазична исправка, replaced: km² → км<sup>2</sup> (2) using AWB
с (Јазична исправка, replaced: km² → км<sup>2</sup> (2) using AWB)
| партија =
| површина = 26.9
| копно = 21.0 km²км<sup>2</sup>
| вода = 8.6 km²км<sup>2</sup>
| паркови =
| надморска височина = 98
 
{{Нормативна контрола}}
 
[[Категорија:Градови во Пенсилванија]]
[[Категорија:Главни градови на САД]]