Разлика помеѓу преработките на „Студена војна“

Одземен 81 бајт ,  пред 2 месеци
с
→‎Надворешни врски: Отстранета категорија using AWB
с (Правописна исправка, replaced: кои што → коишто (2) using AWB)
с (→‎Надворешни врски: Отстранета категорија using AWB)
[[Категорија:Студена војна|*]]
[[Категорија:Војни на САД]]
[[Категорија:Откривачи на хемиски елементи]]